Elewacyjna

Rolety Zewnętrze

Roleta zewnętrzna dzięki swej budowie stanowi dodatkową barierę ochronną oraz zapewnia znakomitą termoizolację budynku.

Sposób montażu oraz materiały z których jest wykonana zapewniają dodatkową ochronę przed utratą bądź też nadmiernym przedostawaniem się ciepła do pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy trzy systemy rolet zewnętrznych które pozwalają nam na montaż zarówna w świeżo budowanych budynkach jak i gotowych domach. Pełną ofertę naszych rolet zewnętrznych oraz ich specyfikacje znajdą państwo poniżej.

elewacyjna 2

Roleta Zewnętrzna Elewacyjna

Roleta Zewnętrzna Elewacyjna – system stosowany na gotowych budynkach w których sposób wykończenie uniemożliwia zastosowanie rolet podtynkowych. Tą roletę możemy zamontować na elewacji lub w wnęce okiennej. W systemie tym kaseta oraz prowadnica są przykręcane do elewacji i są w pełni widoczne.

 

Roleta Zewnętrzna INTEGRO

Roleta Zewnętrzna INTEGRO – System stosowany przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach lub w istniejących budynkach po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Skrzynka montowana jest z zewnętrznej strony okna po czym jej przednią część pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym co integruję ją z resztą budynku i sprawia że jest ona niewidoczna, jednocześnie nie narusza ona izolacji akustyczno termicznej budynku. W tym systemie prowadnice wbudowane są w elewacje i pozostają niewidoczne.

 

 

Integro 2
Opoterm

Roleta Zewnętrzna OPOTERM

Roleta Zewnętrzna OPOTERM – system stosowany w nowo wznoszonych budynkach lub przy wymianie okien w istniejących budynkach. Skrzynka rolety wbudowana jest pod nadproże i stanowi wraz z elewacją budynku integralną jej część. Dzięki uniwersalnej budowie skrzynkę rolety OPOTERM możemy zabudować zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz co czyni ją niewidoczną. W tym systemie prowadnice wbudowane są w elewacje i pozostają niewidoczne.

STEROWANIE

Aby ułatwić sobie codzienne obowiązki coraz więcej osób decyduje się na montaż rolet wraz z systemami sterującymi. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zarówno silników jak i pilotów umożliwiających nam proste podnoszenie i opuszczanie rolety przy pomocy pilota lub włącznika naściennego jak i ustawienie harmonogramu zadań dla poszczególnych rolet lub całej ich grupy co pozwoli nam na zautomatyzowanie naszego domu oraz zapewni nam poczucie komfortu.

Opoterm 2