0036m

MOSKITIERY

Moskitiera to najskuteczniejszy sposób ochrony twojego domu przed niechcianymi owadami.

Dzięki wytrzymałej aluminiowej ramie i mocnej siatce wykonanej z włókna szklanego moskitiery naszej firmy wytrzymują długie lata. Moskitiera montowana jest za pomocą blaszanych uchwytów dzięki którym możemy ją samodzielnie montować i demontować co sprawia że jest ona bardzo wygodna w użytkowaniu. W naszej ofercie dostępne są także moskitiery drzwiowe montowane za pomocą zawias bocznych lub na szynie. Posiadamy moskitiery w wszystkich kolorach okien także tych drewnopodobnych co pozwala nam dopasować ją do barwy okna.

Moskitiera Ramkowa

Moskitiera Ramkowa – jest to moskitiera okienna montowana na ramie okna za pomocą blaszanych uchwytów dzięki czemu montaż oraz demontaż moskitiery jest szybki i łatwy.

DSCN0185m
0265m

Moskitiera Drzwiowa

Moskitiera Drzwiowa – typ moskitiery montowany na okna balkonowe za pomocą zawias bocznych, moskitiera ta charakteryzuje się możliwością swobodnego otwierania oraz zamykania.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna – porusza się ona pomiędzy dwoma szynami dzięki czemu do jej użytkowania nie potrzebna jest wolna przestrzeń przed moskitierą.

0139m
004m

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana – jest to moskitiera która działa na zasadzie rolety, posiada ona mechanizm sprężynowy oraz prowadnice boczne, siatka moskitiery schowana jest w kasecie.