Bramy

W dzisiejszych czasach brama garażowa stała się wyznacznikiem prestiżu jak i standardem komfortu naszego domu. Dzięki szerokiej palecie kolorów oraz wzorów potrafimy dopasować nasze bramy zarówno do nowoczesnych budynków jak i tych klasycznie wykończonych. W naszej ofercie posiadamy najpopularniejsze dostępne na rynku systemy bram garażowych.

Bramy segmentowe  posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku. Dzięki panelom o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnieniom na całym obwodzie bramy oraz pomiędzy panelami zapewniają one współczynnik przenikania ciepła nawet do 1,12[W/m2K]. Jakość, wygląd oraz cena sprawiają że bramy segmentowe są jednymi z najczęściej kupowanych bram na rynku.

Bramy Rolowane są najlepszym rozwiązaniem gdy chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w naszym garażu. W tej bramie pancerz zwijany jest na wał nawojowy który schowany jest w skrzynce o wymiarach 25×25 cm lub 30x30cm montowanej nad otworem wjazdowym. W tym systemie silnik jest w standardzie co sprawia że brama jest bardzo wygodna w użyciu.

Bramy Przemysłowe są najczęściej montowane w budynkach przemysłowych takich jak np. hale produkcyjne, warsztaty samochodowe, magazyny, itp. Dzięki swojej budowie bramy przemysłowe pomimo swoich gabarytów są lekkie i łatwe w użytkowaniu oraz bardzo wytrzymałe. Bramy otwierają się pionowo pozostawiając miejsce przed i za bramą, segmenty bramy układają się pod stropem lub pionowo nad otworem wjazdowym.